Z důvodu inventury vyřizování objednávek přijatých od 20.4.2018 do 30.4.2018 bude plynout doba dodání od 02.05.2018 v závislosti na skladových zásob.

www.educaplay.cz - obchod pro děti a mateřské školy

Nákupní košík
0 ks / 0,00 Kč
Bezplatná linka: 800 870 878 dovoláte se v pracovních dnech od 8,00 - 15,00 hod.KONTAKT

Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů

Respektujeme Vaše soukromí. Abychom Vám mohli nabídnout hodnotné služby, potřebujeme znát některé Vaše osobní údaje. Tyto údaje chráníme před zneužitím a zaručujeme Vám, že nikdy neposkytneme třetímu subjektu Vaše kontaktní informace a údaje o Vašich nákupech.

Používáním tohto internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním informací o Vás a Vašich nákupech za výše stanovených podmínek. Registraci zákazníka, žadatele o novinky, účastníka ankety a dalších jiných forem registrace automaticky souhlasíte, že můžete být informován o novinkách v našem internetovém obchodě e-mailem a nebo telefonicky. Jestli si nadále nebudete přát tyto informace, máte možnost kdykoliv jejich zasílání ukončit podle postupu uvedeného v každé zasílané zprávě.

Náš internetový obchod si vyhrazuje právo ustoupit od záruky bezpečnosti v případě napadení servru neznámým pachatelem (hekerem). Pouze v takovém případě neplatí výše uvedené pravidla manipulace s údaji.

Newsletter

Novinky a akce pohodlně na Váš e-mail.


Odhlásit se