www.educaplay.sk - obchod pre deti a materské školy

Nákupní košík
0 ks / 0,00 Kč
Bezplatná linka: 0800 606 500 dovoláte se v pracovních dnech od 8,00 - 15,00 hod.KONTAKT

Odstoupení od smlouvy

Poučení o uplatnění práva kupujícího na odstoupení od kupní smlouvy

 Formulář na odstoupení od kupní smlouvy si můžete stáhnout zde

 

1. Právo na odstoupení od kupní smlouvy

Máte právo odstoupit od této kupní smlouvy bez uvedení důvodů v lhůtě 14 dnů.
Lhůta na odstoupení od smlouvy uplyne 14 dnem ode dne kdy Vy a nebo Vámi určená třetí osoba s výjimkou přepravce převezme zboží.
Při uplatnění práva na odstoupení od kupní smlouvy nás informujte o svém rozhodnutí odstoupit od této kupní smlouvy jednoznačným prohlášením (např. dopisem zaslaným poštou, faxem a nebo e-mailem) na adresu Educaplay, s.r.o., Výstavní 1928/9,  702 00  Ostrava, educaplay@educaplay.cz.

 

Pro tento účel můžete použít vzorový formulář na odstoupení od kupní smlouvy, který se nachází jako příloha č. 1 obchodních a reklamačních podmínek.
V případě zájmu máte možnost vyplnit a zaslat vzorový formulář na odstoupení od kupní smlouvy a nebo jakékoliv jiné jednoznačné prohlášení o odstoupení od kupní smlouvy i elektronicky prostřednictvím naši internetové stránky www.educaplay.cz
Pokud využijete tuto možnost, přijeti odstoupení od kupní smlouvy Vám bezodkladně potvrdíme e-mailem, resp. na jiném trvanlivém nosiči.
Lhůta na odstoupení od kupní smlouvy je zachovaná, pokud zašlete oznámení o uplatnění práva na odstoupení od kupní smlouvy před tím, než uplyne lhůta na odstoupení od kupní smlouvy.

 

2. Důsledky odstoupení od kupní smlouvy

V případě odstoupení od kupní smlouvy Vám vrátíme veškeré platby, které jste uhradili v souvislosti s uzavřením kupní smlouvy, především kupní cenu včetně nákladů na doručení zboží.
To se nevztahuje na dodatečné náklady pokud jste zvolili jiný druh doručení, než je nejlevnější způsob doručení, který nabízíme a ani na náklady za doplňkové služby pokud byly předmětem smlouvy a pokud došlo k úplnému jejímu poskytnutí.
Platby Vám budou vrácené bez zbytečných odkladů a v každém případě nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy nám bude doručeno oznámení od odstoupení od této kupní smlouvy.
Jejich úhrada bude uskutečněná stejným způsobem, jaký jste použili při Vaši platbě, pokud jste výslovně nesouhlasili s jiným způsobem platby a to bez účtování jakýchkoliv dalších poplatků. 
V případe odstoupení od kupní smlouvy, nese náklady spojené s navrácením zboží spotřebitel (v případě, že si zvolil dražší způsob dopravy) než je nejlevnejší nabízený spůsob dopravy prodávajícího.
Zboží nelze vrátit na dobírku. V případě zaslání vráceného zboží na dobírku společnost Educaplay zboží nepřevezme.
Newsletter

Novinky a akce pohodlně na Váš e-mail.Odhlásit se